flag-DE

Hurá na sjezdovky

V Horním Maršově se nacházíte přesně v prostředku mezi nejznámějšími lyžařskými středisky Krkonoš.

skiResort ČERNÁ HORA- PEC

Tato se spojila v jedno, a proto je možné jezdit na jednu „permanentku“ jak na Černé hoře, tak ve Velké Úpě, Svobodě nad Úpou, Černém Dole či Peci pod Sněžkou. V zimě spojují všechna střediska Skibusy, jejichž využívání je (pod podmínkou, že máte lyžařské vybavení nebo sáňky) ZDARMA.

Doporučujeme:

Výlet do Jánských Lázní Skibusem – na Černou horu lanovkou – dále pak rolbou směr Pec pod Sněžkou – sjezd v Peci. – SKITOUR

Podrobné informace naleznete v letáčku skiResortu Černá hora-Pec nebo na  jeho internetových stránkách.

CENÍK Skiresort Černá hora – Pec


 

SKiMU – Malá Úpa

Jedním z dalších skiresortů se nachází na Horní Malé Úpě.  Informace o sjezdovkách a cenách ZDE

Areál tvoří dvě běžecké tratě a 3,7 km sjezdovek s až kilometrovou délkou a náročností lehkou (modré) až středně obtížnou (červené), které obsluhuje sedm vleků. Pro děti-začátečníky jsou v areálu k dispozici dva dětské SKiMU Parky s vyškolenou obsluhou. Celým areálem projíždí dvě linky skibusů, které jsou pro lyžaře ZDARMA.


Skipark Mladé Buky

Skipark Mladé Buky leží ca. 6 km od Horního Maršova a je velmi dobře dostupný od hlavní silnice z Pece pod Sněžkou do Trutnova. Parkování je zdarma pro 400 aut i pro autobusy přímo pod sjezdovkami.
Lanovou třísedačkovou dráhu a vleky několika kategorií využijí zájemci o pohodové lyžování. Součástí areálu je Kidpark s pojezdovým chodníkem, kde se děti mohou i pod vedením zkušených instruktorů naučit první lyžařské krůčky a přitom se nepotkají s rizikem srážky s ostatními lyžaři. Součástí komplexní péče o děti je také babysitting. Výrazem našeho zájmu o celé rodiny je rodinné jízdné.
Snowpark se sedmi překážkami a třemi skoky (včetně big air- table 8m) má svůj vlastní vlek s možností zlevněného jízdného jen do Snowparku.
Denní provoz areálu je od 9 do 16 hodin, velmi oblíbené je večerní lyžování (18-21 hod.) díky osvětlení celého Skiparku.

Skibus zdarma na trase: Trutnov- Mladé Buky- Svoboda n.Ú.
Skibary, lyžařské školy, půjčovny lyží a snowboardů
Možno platit platebními kartami.