flag-DE

Ubytování

Nabízíme ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Ve dvou pokojích je možná přistýlka. Všechny pokoje jsou z velké části zrenovované a kompletně nově vybavené.

Ceny ubytování jsou uvedeny se snídaní či polopenzí, plná penze je možná po dohodě. Při ubytování na jednu noc účtujeme 20% ceny navíc. Rekreační poplatek činí 14,-Kč na den a dospělou osobu.

Vedlejší sezóna Hlavní sezóna Vánoční a Silvestrovský pobyt
1. 3.–25. 12. a 3.1.–9. 1. 10. 1.– 31.3. 26. 12.–2. 1.
Stravování se snídaní  polopenze se snídaní polopenze se snídaní polopenze
Dospělí 390 Kč 460 Kč 450 Kč 530 Kč 680 Kč 760 Kč
Děti 3–10 let 270 Kč 320 Kč 310 Kč 360 Kč 480 Kč 530 Kč
Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma 30 Kč zdarma  30 Kč zdarma 60 Kč
Dětská postýlka 100 Kč/pobyt 100 Kč/pobyt 100 Kč/pobyt

Pokoje

„Č“

Tento pokoj je o rozloze cca 16 m2 a na celé ploše pokoje je velice kvalitní koberec. K vybavení patří dvě postele s možností umístění samostatně nebo jako manželskou (včetně klínu do mezery mezi matracemi), jeden rozkládací gauč o rozměrech 200 cm x 110 cm (vhodné pro dvě děti nebo jednoho dospělého), konferenční stolek, šatní skříň a televizor (kabelová tv, připojení k internetu, usb-flash vstup). Součástí pokoje je koupelna s toaletou a sprchovým koutem. V koupelně se nachází velký sušák na ručníky a regál na odkládání věcí.

„E“

Tento pokoj je o rozloze cca 12,5 m2 a na celé ploše pokoje je velice kvalitní koberec. K vybavení patří manželská postel, dvě pohodlná křesílka, konferenční stolek, šatní skříň a televizor (kabelová tv, připojení k internetu, usb-flash vstup). Součástí pokoje je koupelna s toaletou a sprchovým koutem. V koupelně se nachází velký sušák na ručníky a regál na odkládání věcí.

„R“

Tento pokoj je o rozloze cca 16,6 m2, k vybavení patří dvě postele s možností umístění samostatně nebo jako manželskou, jeden rozkládací gauč o rozměrech 200 cm x 110 cm (vhodné pro dvě děti nebo jednoho dospělého), konferenční stolek, šatní skříň a televizor (kabelová tv, připojení k internetu, usb-flash vstup). Topení elektrické. Součástí pokoje je koupelna s toaletou a sprchovým koutem. V koupelně se nachází velký sušák na ručníky a regál na odkládání věcí.

Výhled z pokoje je na jeden ze dvou Maršovských kostelů.

„T“

Tento pokoj je o rozloze cca 18,5 m2, na části plochy pokoje je koberec a na části je podlaha dřevěná. K vybavení patří dvě postele s možností umístění samostatně nebo jako manželskou (včetně klínu do mezery mezi matracemi), dvě pohodlná křesílka, konferenční stolek, šatní skříň a televizor (kabelová tv, připojení k internetu, usb-flash vstup). Součástí pokoje je koupelna s toaletou a sprchovým koutem. V koupelně se nachází velký sušák na ručníky a regál na odkládání věcí.